RAMS, Türkiye Satranç Federasyonu’nun Yanında

Türkiye Satranç Federasyonu açıklaması:


“Türk satrancı büyüyor, başarı hikayeleri, genç satranççılarımızın şampiyonlukları, konuşulan hamleleri Türkiye’de bu spora olan sevgiyi de büyütüyor. FIDE Dünya Kupası heyecanını yaşadığımız, sporcularımızın hamlelerinin dünya otoritelerinin gündemine girdiği bu güzel günlerde başka bir güzel haberimiz daha var sizlere.

İnşaattan gayrimenkule, sağlıktan turizme 8 farklı sektörde Türkiye dahil çok sayıda ülkede insan ve şehir hayatına değer katan projelere imza atan RAMS ailesi ile de satranç sevgisinde buluştuk. RAMS Türkiye’yi Satranç Ailesi’nde görmekten, desteğinden mutluyuz!

Satrancın coşkulu, heyecanlı, stratejik ve başarı dolu dünyasına hoş geldiniz RAMS Türkiye!

2022 yılında Azerbaycan’da düzenlenen FIDE Dünya 16 Yaş Altı Satranç Olimpiyatı’nda Türkiye Satranç Genç Milli Takımımız, satranç tarihinde ilk kez ‘Olimpiyat Şampiyonu’ olarak bizlere büyük gurur yaşattı. RAMS Türkiye de bu gurur ve başarı öyküsüne ortak olmak, destek vermek için 12 – 19 Ağustos 2023 tarihlerinde Hollanda’da düzenlenecek Dünya 16 Yaş Altı Satranç Olimpiyatında ülkemizi temsil edecek genç milli takımımızla, bizlerle yan yana olacak.”